image/svg+xml

Kolejny rok razem z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi

W Fermach Woźniak od zawsze angażujemy się we wsparcie szczytnych inicjatyw, dlatego też partnerstwo z Fundacją to konsekwentna realizacja naszej misji. Jesteśmy bardzo dumni, że wspieramy tę wspaniałą organizację, która tak wiele czyni dla naszych serc, w Polsce i na świecie.

14 stycznia 2019 r. odbyła się uroczysta gala, na której swoją premierę miał kalendarz wydawany przez Business Woman and Life oraz Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religii. Pieniądze zebrane ze sprzedaży kalendarza są przeznaczone na wsparcie finansowe Fundacji i jej projektów badawczych. Kalendarz tworzony jest przy wsparciu gwiazd show businessu, sportu, kultury, sztuki oraz przedsiębiorców, którzy prezentują się na poszczególnych kartach kalendarza. 

sklejka na www

Na zdjęciu (od lewej): Dr Grzegorz Religa (Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi), Barbara Woźniak (Fermy Woźniak), dr Jan Sarna (Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi)

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi zajmuje ważne miejsce w naszych sercach. W #GrupaWozniak zawsze angażujemy się we wsparcie szczytnych inicjatyw, dlatego też partnerstwo z Fundacją to odzwierciedlenie naszych wartości. Choroby serca są ogromnym zagrożeniem dla wielu ludzi. Nasze społeczeństwo potrzebuje skutecznego i nowoczesnego podejścia w zakresie diagnozowania oraz leczenia tego typu schorzeń. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać Fundację im. Zbigniewa Religi, realizując po raz kolejny razem z Business Woman & Life projekt kalendarza, z którego środki ze sprzedaży zasilą potrzeby Fundacji. Ciszę się, że mogłam być częścią tego projektu, aby docelowo wspomóc tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Poza tym uważam, że biznes powinien inspirować dobrymi praktykami i czynami, bo co nam pozostanie bez inspirujących liderów? Tylko biznes, a ten nie zawsze "ma serce" - komentuje Barbara Woźniak, pełnomocnik zarządu Ferm Woźniak, właściciela marki Zdrovo. 

Zachęcam do wspierania Fundacji, kalendarz gwiazd Businesswoman & life można zakupić na stronie:
https://allegro.pl/oferta/kalendarz-gwiazd-11677581461

 

KALENDARZ Religa 2022

Na karcie kalendarza: Barbara Woźniak (Fermy Woźniak/Zdrovo), dr Jan Sarna, Dyrektor Operacyjny Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religii.

Światovo czyli inspiracja kulinarna z Hiszpanii

Tortilla de patatas (ziemniaczana tortilla) lub po prostu hiszpańska tortilla to prawdziwa klasyka kuchni hiszpańskiej. Jest to jeden z elementarnych i obo...

Śniadaniovo czyli o "szwedzkim" stole w polskiej tradycji

Ze świętami Wielkiejnocy wiążą się tradycje przekazywane z pokolenia na pokolenie. Niewątpliwie jedną z nich są serwowane z okazji świąt potrawy. Co zrobić...

Jak nakarmić niejadka? Polskie Dzieci jedzą #Zdrovo Sezon 2, odcinek 1

Czy zdrowe odżywianie jest trudne i czasochłonne? Jak zachęcić dzieci do poznawania nowych smaków? Jak komponować pełnowartościowy posiłek? O tym wszystkim...