image/svg+xml

Śląsk Wrocław i Zdrovo - gramy razem!

Śląsk i marka jaj Zdrovo od Ferm Woźniak przedłużają współpracę. Miło nam poinformować, że jesteśmy oficjalny Partner Śląska Wrocław w kolejnym sezonie 2022/2023! 

Fermy Drobiu Woźniak dołączyły do grona Oficjalnych Partnerów Śląska Wrocław w lipcu 2021 roku. Po całym sezonie współpracy obie strony z dużą satysfakcją mogą pochwalić się przedłużeniem umowy o kolejny rok.

20220907 105845 ADA 9993 min 

- Marka jaj Zdrovo to ogólnopolska, wręcz globalna marka, a jednocześnie przedsiębiorca z Dolnego Śląska, związany z naszym klubem emocjonalnie, co dla jest dla nas bardzo ważne i cenne. Mam nadzieję, że współpraca nadal będzie się rozwijać i Zdrovo będzie razem z nami wspierać budowanie drużyny Śląska Wrocław – mówi Piotr Waśniewski, prezes zarządu wrocławskiego klubu.

Wspólnie z naszym partnerem przypominamy o ważnej roli jajek w codziennej diecie – sportowców i nie tylko. To bowiem prawdziwa witaminowa bomba, która można stanowić element wielu dań lub pełnowartościowy posiłek – zdrowy i pożywny. Jaja od Zdrovo („ovo” w języku łacińskim oznacza „jajo”) to produkt dla każdego, kto ceni dobry smak i jakość. Wolne są wolne od antybiotyków i GMO, a najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo produktów zapewnia autorski system kontroli EGGiDA.

- Wierzymy w polskich sportowców, a nasz produkt bardzo dobrze wpisuje się w działalność sportową. Białko zawarte w jajkach to jeden z najważniejszych składników w diecie, zwłaszcza diecie osoby aktywnej. Marka Zdrovo jest naturalnym partnerem sportu i bardzo cieszymy się z naszej współpracy ze Śląskiem Wrocław - Barbara Woźniak, pełnomocnik zarządu Ferm Drobiu Woźniak.

20220907 110457 ADA 0016 min

20220907 111923 ADA 0092 min

Umowa między klubem a Fermami Woźniak została przedłużona rok i zakłada także promowanie inicjatyw związanych ze zdrowym żywieniem oraz aktywnym stylem życia. Można więc spodziewać się chociażby kolejnych konkursów dla kibiców z nagrodami. Wielu kibiców Śląska, którzy zwyciężyli w ostatnim takim konkursie, mogą cieszyć się zdrowymi i smacznymi daniami według przepisów z wyjątkowej książki kucharskiej od Zdrovo.

- Jajka są oczywiście obecne w diecie sportowców. Ze względu na pełnowartościowe białko, które ma za zadanie regenerację włókna mięśniowego po intensywnym wysiłku fizycznym – zapewnia Aleksandra Zagrodna, dietetyk Śląska Wrocław. I dodaje: - Pełnowartościowe białko, aminokwasy, witaminy A, D, E i K, wiele soli mineralnych, związki zmniejszające stan zapalny organizmu – to wszystko znajdziemy w jajku, dlatego sportowcy, również piłkarze Śląska, często sięgają po ten produkt w swojej diecie.

Słowa dietetyczki potwierdza Konrad Poprawa, piłkarz WKS-u. - Dieta i suplementacja są obecnie tak samo ważne jak trening. Im lepiej się je, tym lepiej można trenować i grać w meczach. Oczywiście jajka też są obecne w mojej diecie, moim ulubioną potrawą jest jajecznica, ale spożywam je również w innej formie – przyznaje obrońca Śląska Wrocław.

Dziękujemy za zaufanie i życzymy sobie dalszej dobrej współpracy, Zdrovo!

20220907 112030 ADA 0103 min

20220907 110209 ADA 0003 min

Pieczone jaja w awokado

To niezwykle pyszne danie jest po prostu potęgą superfoods! Dostarcza mnóstwo wartości odżywczych jaj i awokado w każdym kęsie.

Co potrzebujemy?

2 awokad...

INFORMACJA W SPRAWIE ZBÓŻ: Fermy Woźniak od prawie 40 lat wspierają polskich rolników

Fermy Drobiu Woźniak, właściciel marki Zdrovo, od prawie 40 lat wspierają polskich rolników

Od 1986 roku działamy na rzecz wsparcia polskiej gospodarki i ...

Światowy Dzień Jaja 2023: Jaja dla zdrowej przyszłości!

W piątek 13 października entuzjaści jaj na całym świecie spotkają się, aby docenić niezwykłe korzyści żywieniowe, środowiskowe i społeczne jaj.
Światowy Dz...